Firma Canon Polska dołączyła do grona partnerów 16. Turnieju Golfa Eurobuild CEE

12 czerwiec 2017

Canon jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań obrazowania, profesjonalnego druku i systemów zarządzania obiegiem dokumentów dla biznesu. Firma jest także producentem topowych lustrzanek cyfrowych – najchętniej wybieranych przez zawodowych fotografów – oraz wielofunkcyjnych drukarek domowych i nowoczesnych rozwiązań chmurowych do zarządzania i przechowywania multimediów.
Jako sponsor nagród 16. Turnieju Golfa Eurobuild CEE, Canon przygotował dla laureata jednej z kategorii stylowy aparat bezlusterkowy z wymienną optyką o kompaktowej budowie – Canon EOS M10.
Canon od 20 lat łączy świat biznesu i golfa, czego wyrazem jest organizacja najstarszego golfowego programu korporacyjnego w Europie – Canon Pro Golf Series. W ramach tegorocznej, 20. rocznicy serii, turniej rozegrano na podwarszawskim polu golfowym Sobienie Królewskie G&CC.
„Pragnąc podnosić świadomość marki wśród klientów biznesowych na całym świecie, w wydarzeniach z serii Canon Pro Golf Series – obok takich światowych sław golfa jak Seve Ballesteros, Gary Player, Martin Kaymer czy Ian Woosnam – wzięło udział ponad 12 tys. naszych klientów i partnerów. Wydarzenie cieszy się ogromną renomą w wielu krajach Europy, dlatego cieszę się, że możemy aktywnie uczestniczyć w promowaniu tego elitarnego sportu także wśród naszych polskich partnerów” – mówi Iain Maxwell, dyrektor zarządzający Canon Polska i uczestnik 16. Turniej Golfa Eurobuild CEE.
Canon wyraża pasję i moc obrazu oraz przywiązanie do japońskiej filozofii korporacyjnej Kyosei, oznaczającej wspólne życie i pracę dla wspólnego dobra. W ramach tworzenia profesjonalnych rozwiązań dla biznesu, Canon dostarcza innowacyjne technologie w oparciu o 5 kluczowych obszarów, w ramach których może skutecznie wspierać klientów na rynku B2B w rozwoju działalności, optymalizacji kosztów i osiąganiu lepszych wyników biznesowych:
• Transformacja procesów biznesowych umożliwiająca lepszą i szybszą pracę
• Usprawnianie przepływu informacji w firmie
• Upraszczanie standardowych operacji dzięki ograniczeniu czynności administracyjnych
• Rozwój poprzez wykorzystanie możliwości druku
• Wyróżnienie się na rynku dzięki większej skuteczności dotarcia z przekazem marketingowym

Więcej informacji na temat rozwiązań biznesowych Canon: www.canon.pl/biznes

16 Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

16 Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

18 czerwca 2021,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
315
PLN
netto
1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
315
PLN
netto
Pobierz zamówienie PDF
20. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE
Rajszew
First Warsaw Golf & Country Club