Golfiści na start!

2 June 2021

Patron medialny 20. Turnieju Golfa Eurobuild CEE, Golf Channel Polska, już od pierwszych chwil zawodów towarzyszył naszym graczom. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi tej stacji już niedługo będziemy mogli powrócić do tych wyjątkowych chwil, oglądając relację z turnieju i wywiady z jego uczestnikami.
Do chwil spędzonych na turnieju Eurobuildu z pewnością chętnie wrócą Marcin Mech, Robert Kubiak i Michael Davis, zwycięzcy 1 grupy HCP stroke play netto. Podobnie jak w drugiej grupie HCP, tak i tutaj znalazł się podwójny zwycięzca, którym okazał się Michael Davis – był on także wykonawcą najbardziej precyzyjnego uderzenia, zwyciężając w konkursie Nearest to the Pin. Najdalsze uderzenie wśród panów przypadło natomiast Michałowi Jadwisiakowi. Zwycięzcy otrzymali nagrody od firm Komu Group, Tailors Club oraz Centrum Golfa. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Ten dzień z pewnością zapadnie w pamięć również zwycięzcy kategorii stroke play brutto, którym – z liczbą 77 uderzeń – został Bogdan Bigus. Za zajęcie pierwszego miejsca mistrz otrzymał statuetkę, a także nagrodę ufundowaną prze firmę Dussman. Wielkie gratulacje!

The 27th Annual Property Market Convention in Poland

The 27th Annual Property Market Convention in Poland

November 25th, 2021,Radisson Collection Hotel, ul. Grzybowska 24,Warsaw
The 20th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament
Rajszew
First Warsaw Golf & Country Club