Zimno, zimno... Ciepło, cieplej, najcieplej! Ciepły klimat do gry golfa

2 July 2020

Dla osób, które zasmuciło odwołanie dorocznego, czerwcowego turnieju golfa Eurobuildu, mamy świetną wiadomość – turniej odbędzie się już wkrótce, 11 września jak zwykle w Rajszewie!
Odmrażamy wydarzenia sportowe i liczymy na to, że po wakacjach sytuacja wróci do normy, a my będziemy mogli spotkać się w pięknych okolicznościach przyrody First Warsaw Golf and Country Clubu. Nie ukrywamy, że spodziewamy się zalewu zgłoszeń – my w każdym razie bardzo stęskniliśmy się za osobistymi spotkaniami i rozmowami. Umówmy się: spotkania online to nie to samo, a w przypadku zawodów sportowych to już w ogóle…
Aby nie zmarnować wakacji, proponujemy Państwu przeznaczyć ten czas na podszlifowanie formy. Wygrana i dodatkowe punkty w rankingu, to nie tylko podziw w oczach rywali, ale i całego rynku nieruchomości. Na najlepszych czekać będą również piękne statuetki, a na wszystkich – znakomita atmosfera i (oby) piękna pogoda.
Zapraszamy do bezzwłocznej rejestracji, bo pula uczestników jest jak zwykle ograniczona. Zaprasza Państwa również mBank, czyli sponsor tytularny. Organizatorzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wątpliwości, szczegóły i zapisy na stronie: http://golf.eurobuildconferences.com/ .

The 26th Annual Property Market Convention in Poland

The 26th Annual Property Market Convention in Poland

November 25th, 2020,Online conference,
The19th Annual Eurobuild CEE Golf Tournament
Rajszew, Golfowa 44
First Warsaw Golf & Country Club