Kije, wózek, strój sportowy, sprawdzone buty i na wszelki wypadek parasol – szykuj się do 17. Turnieju Golfa Eurobuild CEE.

7 marzec 2018

Turniej golfa Eurobuild CEE to jedno z najpopularniejszych wydarzeń towarzyskich na rynku nieruchomości komercyjnych organizowanych przez Eurobuild Conferences. Wydarzenie ma charakter networkingowy i przyciąga głównie przedstawicieli firm reprezentujących środowiska biznesowe związane z rynkiem nieruchomości, budownictwa oraz przyjaciół Eurobuildu. Turniej golfa to spotkanie, które wywołuje mnóstwo adrenaliny – łączy w sobie pasję i miłość do sportu oraz sportowo-biznesową rywalizację. Po raz kolejny turniej Eurobuildu zawita na pole golfowe w podwarszawskim Rajszewie i odbędzie się 29 czerwca. Zapraszamy do zapisów i liczymy na udział zawodników z poprzednich edycji oraz osoby stawiające pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Dla amatorów zorganizowane zostaną zajęcia szkoleniowe, które będą świetną okazją do zdobycia cennego doświadczenia.
Turniej dla zaawansowanych będzie składał się z rundy osiemnastodołkowej. Z kolei na początkujących, poza zajęciami z instruktorem, czekają konkursy w konkurencjach, takich jak longest drive oraz nearest to the pin.
Po dniu pełnym wrażeń czysto sportowych przeniesiemy się do miejsca, gdzie odbędzie się wieczorna impreza podsumowująca to, co działo się na polu golfowym i na kortach tenisowych (przypominamy, że równolegle w tym dniu odbywa się 13. Turniej Tenisa Eurobuild). Z myślą o uczestnikach imprezy opracowany zostanie atrakcyjny program wieczoru. Zgodnie z tradycją tego wydarzenia, wieczór będzie miał hasło przewodnie. Co roku staramy się przenieść gości w inny klimat: za nami już impreza hawajska, w stylu country, jak również w klimacie lat 50. i 60. Co tym razem? Dowiemy się wkrótce. Zachęcamy do śledzenia nowości!

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

24. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

22 listopada 2018,Hotel Intercontinental,Emilii Plater 49, Warszawa
17. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE
Golfowa 44, Rajszew
First Wasaw Golf & Country Club