Kije, wózek, strój sportowy, sprawdzone buty i na wszelki wypadek parasol – szykuj się do 17. Turnieju Golfa Eurobuild CEE.

7 marzec 2018

Turniej golfa Eurobuild CEE to jedno z najpopularniejszych wydarzeń towarzyskich na rynku nieruchomości komercyjnych organizowanych przez Eurobuild Conferences. Wydarzenie ma charakter networkingowy i przyciąga głównie przedstawicieli firm reprezentujących środowiska biznesowe związane z rynkiem nieruchomości, budownictwa oraz przyjaciół Eurobuildu. Turniej golfa to spotkanie, które wywołuje mnóstwo adrenaliny – łączy w sobie pasję i miłość do sportu oraz sportowo-biznesową rywalizację. Po raz kolejny turniej Eurobuildu zawita na pole golfowe w podwarszawskim Rajszewie i odbędzie się 29 czerwca. Zapraszamy do zapisów i liczymy na udział zawodników z poprzednich edycji oraz osoby stawiające pierwsze kroki w tej dyscyplinie. Dla amatorów zorganizowane zostaną zajęcia szkoleniowe, które będą świetną okazją do zdobycia cennego doświadczenia.
Turniej dla zaawansowanych będzie składał się z rundy osiemnastodołkowej. Z kolei na początkujących, poza zajęciami z instruktorem, czekają konkursy w konkurencjach, takich jak longest drive oraz nearest to the pin.
Po dniu pełnym wrażeń czysto sportowych przeniesiemy się do miejsca, gdzie odbędzie się wieczorna impreza podsumowująca to, co działo się na polu golfowym i na kortach tenisowych (przypominamy, że równolegle w tym dniu odbywa się 13. Turniej Tenisa Eurobuild). Z myślą o uczestnikach imprezy opracowany zostanie atrakcyjny program wieczoru. Zgodnie z tradycją tego wydarzenia, wieczór będzie miał hasło przewodnie. Co roku staramy się przenieść gości w inny klimat: za nami już impreza hawajska, w stylu country, jak również w klimacie lat 50. i 60. Co tym razem? Dowiemy się wkrótce. Zachęcamy do śledzenia nowości!

Łódź REdiscover: rewitalizacja i transformacja miast

Łódź REdiscover: rewitalizacja i transformacja miast

18 września 2019,Hotel Andel's,Ogrodowa 17, Łódź
Garnitury na rowery w Łodzi

Garnitury na rowery w Łodzi

24 Września 2019,Księży Młyn Browar & Restauracja, Tymienieckiego 22/24,Łódź
4. Turniej Tenisa Stołowego

4. Turniej Tenisa Stołowego

28 września 2019,Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40,Warszawa
25. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

25. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

26 listopada 2019,Hotel Bristol a luxury collection hotel,Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
70
Euro
netto
PRZEPRASZAMY, REJESTRACJA ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA
1 bilet - Akademia Golfa
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
70
Euro
netto
Pobierz zamówienie PDF
18. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE
Rajszew, Golfowa 44
First Warsaw Golf & Country Club