Zestawy kawioru jedną z nagród w turnieju

23 marzec 2017

Zwycięzcy tegorocznego turnieju będą mieli nie tylko satysfakcję z wygranej, ale otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jedna z nich to wyjątkowy zestaw marki Antonius Caviar w eleganckim pudełku.

Antonius Caviar Special: 6-gwiazdkowa Oscietra i 6-gwiazdkowy Siberian wraz z łyżeczką z masy perłowej.

Oscietra caviar otrzymywany jest z jesiotra rosyjskiego (Acipenser gueldenstaedtii). To kawior doceniany przez smakoszy na całym świecie. Ma wyjątkowy smak, nasycony, z lekką nutą orzecha. Koraliki ikry mają kolory: szary, brąz i oliwkowy ze złotymi refleksami.

6-gwiazdkowa Oscietra
Perła naszej oferty. Legendarny przysmak arystokracji. Doceniany na całym świecie. Podawany w najbardziej reprezentacyjnych restauracjach i hotelach. Wspaniały, nasycony smak z nutą orzecha. Królewski rozmiar ziarna ikry (powyżej 3 mm), pozyskiwanej z najstarszych samic jesiotra rosyjskiego.

Siberian caviar to kawior z jesiotra syberyjskiego (Acipenser baerii). Jego perły charakteryzują się intensywnym aromatem, który zadowoli najbardziej wymagającego smakosza kawioru. Występuje w odcieniach od czerni po jasny brąz.

6-gwiazdkowy Siberian
Pozyskiwany z najstarszych samic jesiotra. To królewski przysmak, charakteryzujący się bogatą, pełną paletą smakową. Ikra poddawana jest rygorystycznej selekcji, by do smakoszy trafiały tylko najwspanialsze perły. Charakteryzuje się dużą średnicą ziaren (powyżej 2,7 mm).

O marce:
Antonius Caviar należy do Gospodarstwa Rybackiego „GOSŁAWICE” z prawie 50-letnią tradycją hodowli ryb. Gospodarstwo „GOSŁAWICE” jest jednym z największych hodowców jesiotra w Europie i jednym z wiodących producentów kawioru.
Doskonałe warunki, krystalicznie czysta woda, wierność tradycji i maksymalna dbałość o najmniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji – wszystko to przekłada się na wyjątkową jakość kawioru. Do produkcji kawioru firma używa wyłącznie samic jesiotrów, które pochodzą z rodzimej hodowli. To decyduje o jakości ikry, ponieważ producent ma wpływ na każdy aspekt życia ryby. Proces produkcji jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Nowoczesna przetwórnia spełnia wszystkie wymogi technologiczne i najwyższe standardy higieniczne. Antonius Caviar jest niepasteryzowany, otrzymywany tradycyjną metodą stosowaną od wieków i przygotowany z minimalną ilością soli (tj. metodą „Malossol”).

Łódź REdiscover: rewitalizacja i transformacja miast

Łódź REdiscover: rewitalizacja i transformacja miast

18 września 2019,Hotel Andel's,Ogrodowa 17, Łódź
Garnitury na rowery w Łodzi

Garnitury na rowery w Łodzi

24 Września 2019,Księży Młyn Browar & Restauracja, Tymienieckiego 22/24,Łódź
4. Turniej Tenisa Stołowego

4. Turniej Tenisa Stołowego

28 września 2019,Hala Sportowa OSiR Praga Południe, ul. Siennicka 40,Warszawa
25. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

25. Doroczna Konferencja Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce

26 listopada 2019,Hotel Bristol a luxury collection hotel,Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
70
Euro
netto
PRZEPRASZAMY, REJESTRACJA ZOSTAŁA JUŻ ZAMKNIĘTA
1 bilet - Akademia Golfa
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
70
Euro
netto
Pobierz zamówienie PDF
18. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE
Rajszew, Golfowa 44
First Warsaw Golf & Country Club