Zimno, zimno... Ciepło, cieplej, najcieplej! Ciepły klimat do gry golfa

2 lipiec 2020

Dla osób, które zasmuciło odwołanie dorocznego, czerwcowego turnieju golfa Eurobuildu, mamy świetną wiadomość – turniej odbędzie się już wkrótce, 11 września jak zwykle w Rajszewie!
Odmrażamy wydarzenia sportowe i liczymy na to, że po wakacjach sytuacja wróci do normy, a my będziemy mogli spotkać się w pięknych okolicznościach przyrody First Warsaw Golf and Country Clubu. Nie ukrywamy, że spodziewamy się zalewu zgłoszeń – my w każdym razie bardzo stęskniliśmy się za osobistymi spotkaniami i rozmowami. Umówmy się: spotkania online to nie to samo, a w przypadku zawodów sportowych to już w ogóle…
Aby nie zmarnować wakacji, proponujemy Państwu przeznaczyć ten czas na podszlifowanie formy. Wygrana i dodatkowe punkty w rankingu, to nie tylko podziw w oczach rywali, ale i całego rynku nieruchomości. Na najlepszych czekać będą również piękne statuetki, a na wszystkich – znakomita atmosfera i (oby) piękna pogoda.
Zapraszamy do bezzwłocznej rejestracji, bo pula uczestników jest jak zwykle ograniczona. Zaprasza Państwa również mBank, czyli sponsor tytularny. Organizatorzy z przyjemnością odpowiedzą na pytania i wyjaśnią wątpliwości, szczegóły i zapisy na stronie: http://golf.eurobuildconferences.com/ .

16 Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

16 Doroczny Turniej Tenisa Eurobuild CEE

18 czerwca 2021,Klub Tenisowy Warszawianka, ul. Merliniego 9,Warszawa

Rejestracja

1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
315
PLN
netto
1 bilet
Rejestracja obejmuje program dzienny i wieczorną uroczystość wręczenia nagród.
315
PLN
netto
Pobierz zamówienie PDF
20. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild CEE
Rajszew
First Warsaw Golf & Country Club