Golfiści na start!

2 June 2021

Patron medialny 20. Turnieju Golfa Eurobuild CEE, Golf Channel Polska, już od pierwszych chwil zawodów towarzyszył naszym graczom. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi tej stacji już niedługo będziemy mogli powrócić do tych wyjątkowych chwil, oglądając relację z turnieju i wywiady z jego uczestnikami.
Do chwil spędzonych na turnieju Eurobuildu z pewnością chętnie wrócą Marcin Mech, Robert Kubiak i Michael Davis, zwycięzcy 1 grupy HCP stroke play netto. Podobnie jak w drugiej grupie HCP, tak i tutaj znalazł się podwójny zwycięzca, którym okazał się Michael Davis – był on także wykonawcą najbardziej precyzyjnego uderzenia, zwyciężając w konkursie Nearest to the Pin. Najdalsze uderzenie wśród panów przypadło natomiast Michałowi Jadwisiakowi. Zwycięzcy otrzymali nagrody od firm Komu Group, Tailors Club oraz Centrum Golfa. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Ten dzień z pewnością zapadnie w pamięć również zwycięzcy kategorii stroke play brutto, którym – z liczbą 77 uderzeń – został Bogdan Bigus. Za zajęcie pierwszego miejsca mistrz otrzymał statuetkę, a także nagrodę ufundowaną prze firmę Dussman. Wielkie gratulacje!

22nd Annual Eurobuild Golf Tournament
Rajszew
First Warsaw Gold & Country Club
Golfowa 44, Rajszew, 05-110, Jabłonna