Sponsorem Głównym, po raz kolejny została firma Panattoni Europe

19 maja 2022

21. Doroczny Turniej Golf EurobuildCEE odbędzie się 27 maja na podwarszawskim polu golfowym w Rajszewie. Sponsorem Głównym, po raz kolejny została firma Panattoni Europe – znana z swojego zaangażowania w promocje golfa w Polsce. W tym miejscu warto wspomnieć, ze Panattoni w tym roku objęło również patronatem sponsorskim światową karierę najlepszego polskiego reprezentanta w tej dyscyplinie sportu – Adriana Meronka. Sponsoring medialny zapewnia Golf Channel Polska, w programach którego będziemy mogli śledzić zarówno spoty zapowiadające turniej jak i relację z niego.

Turniej adresowany jest do przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych. Szacujemy, że w tym roku frekwencja wyniesie ponad 100 uczestników.

Impreza składa się z dwóch części – rozgrywek sportowych na polu golfowym oraz wieczornego networkingu w ogrodach restauracji Boathouse.

Każdego roku, obok turnieju odbywa się Akademia Golfa. W samo południe w na driving range w Rajszewie wystartuje szkółka golfowa pod okiem trenera Marusza Gaika. Po treningu i krótkiej przerwie, uczestnicy wezmą udział w mini konkursie w kategoriach: Nearest to the pin oraz Longest Drive. Czekają nagrody!

Tegoroczne poturniejowe spotkanie w restauracji Boathouse odbywać się będzie pod hasłem „Musisz zabłysnąć!” A więc mile widziane będą: cekinowe sukienki czy atłasowe marynarki. Polecamy też świecące gadżety np. odblaskowe opaski, migające naszyjniki, neonowe krawaty, fluorescencyjne oprawki okularów, świecące podeszwy. Liczymy na kreatywne i humorystyczne podejście do tematu imprezy.

Zapisz się już dziś: http://golf.eurobuildconferences.com/

22. Doroczny Turniej Golfa Eurobuild
Rajszew
First Warsaw Gold & Country Club
Golfowa 44, Rajszew, 05-110, Jabłonna